مهر ۶ام, ۱۳۹۵

کشور از نظر دفاعی در وضعیت کاملا مطلوب قرار دارد

فرمانده سپاه درگز گفت: کشور در برابر انواع جنگ‌های دیپلماسی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی و سیاسی آمادگی کامل دارد.

به گزارش درگزخبر، صبح امروز(۶مهر)، سرهنگ دوم پاسدار محمدهادی قوی پنجه فرمانده سپاه درگز به مناسبت بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس در صبحگاه دانش آموزان دبیرستان دخترانه حضرت معصومه(س) حضور یافت و با زبان صمیمانه با دانش‌آموزان گفت‌وگو کرد.

وی در خصوص اهمیت انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ملت ایران جزو پدیده‌های مهم عصر حاضر است و همواره سرمنشا بیداری ملت‌های اسلامی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی موجب شکل‌گیری وحدت مسلمانان شد و تحولات شگرفی را در نیجریه، غزه، یمن و سایر ملت‌های اسلامی به وجو آورد و همچنان نیز این برکت ادامه دارد.

سرهنگ قوی‌پنجه در خصوص اهمیت ولایت فقیه اذعان داشت: مهمترین مسله‌ای که انقلاب ما را از سایر انقلاب‌ها متمایز کرد مسله ولایت فقیه است؛ به طوریکه هر کشوری که انقلاب کرد ولی از نعمت ولایت فقیه محروم بود؛ انقلابش به انحراف کشیده شد و به هدفش نرسید.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی بعد از پیروزی در معرض جنگ و تهدیدات مختلف دشمن قرار گرفت ولی با این وجود پیروزمندانه از آن عبور کرد.

فرمانده سپاه درگز با بیان اینکه این دفاع همچنان ادامه دارد گفت: انواع موشک‌های نقطه‌زن در تونل‌های سرتاسر ایران مستقر شده است تا امنیت دانش آموزان، مردم و انقلاب اسلامی حفظ شود.

وی ادامه داد: تهدیدات دشمن علاوه بر جنگ نظامی انواع مختلفی نظیر، جنگ دیپلماسی، جنگ فرهنگی، جنگ اقتصادی و جنگ سیاسی دارد که به لطف خداوند کشور در همه زمینه‌ها آمادگی کاملا مطلوب دارد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *