شهریور ۹ام, ۱۳۹۸

کسب رتبه اول ساخت و ساز مسکن روستایی توسط کمیته امداد و بنیاد مسکن درگز

فرماندار درگز گفت: کمیته امداد و بنیاد مسکن درگز موفق شدند رتبه اول ساخت و ساز مسکن روستایی در سطح استان را از آن خود کنند که این مساله جای بسی افتخار و مباهات دارد؛ امیدواریم بتوانیم با همت خود خدمات بیشتری به مردم ارائه کنیم.

محمدحسن فرهادی در گفتگو با درگزخبر؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: از ویژگیهای انسان های متفکر، عبرت گرفتن و ارج نهادن به روزهایی است که در سرنوشت تاریخ هر ملت مهم هستند؛ روز شهادت شهیدان رجایی و باهنر از جمله همین ایام گرانقدر است.

 

فرماندار درگز شهدا را افشا کنندگان فساد و ظلم دانست و عنوان کرد: متاسفانه منافقین کوردل با ترور بیش از ۱۷۰۰۰ انسان آزاده از این کشور، اوج خفت و خواری و البته دشمنی خود را نسبت به این نظام نشان دادند.

 

وی افزود: در سالهای ابتدای انقلاب و در میان آتش و خونی که منافقین در کشور به راه انداخته بودند مردم همیشه در صحنه به سرعت پای صندوقهای رای آمدند و از میان خود معلمی آزاده را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کردند.

 

فرهادی تاکید کرد: شهید رجایی در مدت کوتاهی ریاست جمهوری خود چنان کاری کرد که مردم هنوز از داغ شهادت او در سوز و گداز هستند؛ صداقت، همراهی و مدیریت جهاد گونه شهید رجایی او را در تاریخ انقلاب ما جاودانه کرد.

 

فرماندار درگز تبیین کرد: کارمندان دولت باید صادقانه، خالصانه و ایثارگرانه به مردم کشور ارائه خدمت کنند؛ بدنه وسیع دولت بدنه پاکدستی است اما باید تلاش کنیم تا حتی یک درصد خطا هم در آن اتفاق نیفتد؛ صاحبان منصب باید در انتخاب مدیران خود دقت کرده و انسانهای تن پرور و ضعیف النفس را که به مسئولیت به چشم طعمه نگاه می کنند کنار بزنند.

 

وی تشریح کرد: در ایام هفته دولت بیش از ۵۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان در شهرستان افتتاح شد که شرح و تفصیل آنها در این مقال نمی گنجد.

 

فرهادی گفت: کمیته امداد و بنیاد مسکن درگز موفق شدند رتبه اول ساخت و ساز مسکن روستایی در سطح استان را از آن خود کنند که این مساله جای بسی افتخار و مباهات دارد؛ امیدواریم بتوانیم با همت خود خدمات بیشتری به مردم ارائه کنیم.

 

فرماندار درگز خاطرنشان کرد: خوشبختانه زیرساختهای شهرستان برای رشد و پیشرفت آماده هستند که امیدواریم با مشارکت ستاد اجرایی فرامین حضرت امام (ره) به عنوان معین اقتصادی درگز بتوانیم برنامه ریزی خوبی برای افزایش اشتغال در شهرستان داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *