اردیبهشت ۱۳ام, ۱۳۹۸

پس از مدت ها انتظار، پروژه تونل الله اکبر از سر گرفته شد

امام جمعه درگز گفت: خوشبختانه با پرداخت 5 میلیارد از بدهی 22 میلیاردی دولت به قرارگاه خاتم، عملیات اجرایی تونل از روز گذشته آغاز شد.

به گزارش درگزخبر؛ حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز در خطبه های نماز جمعه این هفته که در مصلی الغدیر برگزار شد ضمن توصیه نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی اظهار کرد: تقوا بهترین توشه انسان برای ورود به سرای آخرت و حضور در پیشگاه خداوند است.

 

وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان به بیان نکاتی در خصوص استفاده هر چه بیشتر از این ماه پرداخت و گفت: ماه رمضان بهترین فرصت توبه و آشتی با خداست چرا که خداوند باری تعالی در این ماه حتی برای نفس کشیدن و خوابیدن هم ثواب قائل شده است.

 

حجت الاسلام ایروانی افزود: صله رحم، دستگیری از نیازمندان و توجه به محرومان، خوش اخلاقی و صبر، تواضع و گذشت، حفظ زبان و چشم از گناهان، پرهیز از دروغ و تهمت و در یک کلام ترک گناه از اقداماتی است که ظرف وجودی انسان را آماده پذیرش نعمات الهی می کند.

 

امام جمعه درگز ضمن بازخوانی بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع معلمان و فرهنگیان عنوان کرد: سند تحول آموزش و پرورش باید با دقت و کارشناسی، اجرا شده و مورد توجه قرار گیرد؛ همچنین معلمان باید از آثار زیانبار سند ۲۰۳۰ که در واقع طراحی غرب برای نفوذ در افکار ملت و تربیت سرباز برای دشمن است مطلع بوده و از اجرای آن پرهیز کنند.

 

وی تصریح کرد: مردم و علی الخصوص مسئولین باید در تمام حوزه ها آمادگی کامل داشته و در برابر آرایش جنگی دشمن، خود را تجهیز کنند؛ دشمن با تمام ظرفیت به میدان آمده و هر گونه سستی و غفلت خسارتهای غیر قابل جبرانی به کشور وارد می سازد.

 

حجت الاسلام ایروانی اظهار کرد: امروز به مدیریان جهادی و انقلابی نیاز داریم که بتوانند در مقابل جنگ دشمن ایستادگی کنند چرا که بعضی از مسئولین، وزرا و مدیران، توانایی مدیریت شرایط عادی کشور را نداشته و قطعا نخواهند توانست در این جنگ تمام عیار اقدامی از خود نشان دهند.

 

امام جمعه درگز پیگیری جوانان، مردم و مسئولین شهر را در بحث تونل الله اکبر مثمر ثمر دانست و تبیین کرد: خوشبختانه با پرداخت ۵ میلیارد از بدهی ۲۲ میلیاردی دولت به قرارگاه خاتم، عملیات اجرایی تونل از روز گذشته آغاز شده و امیدواریم با حمایت دولت و تزریق اعتبار مورد نیاز، این پروژه هر چه زودتر به پایان برسد.

 

وی در پایان ورود بنیاد برکت به پروژه های اقتصادی شهرستان را منشا خیر و برکت خواند و خاطر نشان کرد: این نهاد انقلابی تاکنون اقدامات جهادی بسیار خوبی را در کشور انجام داده و انشالله از هفته های آینده تسهیلگران اقتصادی ضمن ارتباط با مردم و صاحبان سرمایه، رونق تولید و تحقق ۵۰۰ شغل در شهرستان را رقم خواهند زد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , , , , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *