دی ۹ام, ۱۳۹۵

ولایت فقیه مایه انسجام کشور ماست/ماجرای فتنه ۸۸ رقابت دو جناح سیاسی نبود

یک کارشناس مسایل سیاسی در همایش 9 دی گفت: در فتنه 88، کشورهای استکباری،صهونیستی و فرقه های ضاله نظیر بهایت و وهابیت برای براندازی نظام بپا خاسته بودند.

به گزارش درگزخبر، امروز همایش بزرگ ۹ دی با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولین و برادران شیعه و اهل سنت درگز در مصلا الغدیر این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام مهدی عابدی کارشناس مسایل سیاسی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه حمزه مشهد در این مراسم با تاکید به اینکه فتنه گران انتخابات را بهانه کردند و اصل نظام را مورد هدف قرار دادند گفت: ماجرای فتنه ۸۸ رقابت دو جناح سیاسی نبود؛ بلکه رقابت بین نظام و ضد نظام بود و کشورهای استکباری،صهونیستی و فرقه های ضاله نظیر بهایت و وهابیت برای براندازی نظام بپا خاسته بودند.

وی افزود: در صورتیکه فتنه ۸۸ کامل می‌شد؛ کشور ما شبیه کشورهای سوریه و عراق می‌شد؛ که خوشبختانه به خاطر بصیرت مردم، دشمن در این نقشه شکست خورد.

حجت‌الاسلام عابدی با بیان اینکه ولایت فقیه مایه انسجام کشور ماست گفت: در عصر غیبت حضرت مهدی(عج)، که ما به آن حکومت جهانی و آرمانی دسترسی نداریم؛ نزدیک حکومت‌ترین، حکومت بر مبنای ولایت فقیه است.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام، در کشور عراق و سوریه شیعیان و اهل سنت را به بدترین شکل به شهادت می رسانند.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: شخصیت مقام معظم رهبری در بین تمام رهبران دنیا منحصر به فرد است.

وی افزود: اگر سایر کشورها نظیر افغانستان، سوریه و عراق ولایت فقیه داشتند؛ هرگز کشورها آنها به این ناامنی‌ها دچار نمی شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *