فروردین ۱۷ام, ۱۳۹۷

نزدیکی دولت آل سعود به آمریکا، منجر به سقوط آنها خواهد شد

امام جمعه درگز گفت: سران بی خرد آل سعود باید بدانند نزدیکی آنها به آمریکا و فاصله گرفتن از ملت های مسلمان، منجر به سقوط آنها خواهد شد.

به گزارش درگزخبر؛ حجت‌الاسلام محمدحسین ایروانی امام‌جمعه شهرستان درگز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که در مصلا الغدیر برگزار شد ضمن سفارش نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی اظهار کرد: تقوا بهترین سرمایه و دارایی انسان است.

 

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به در پیش بودن شهادت امام کاظم (ع) تبیین کرد: آن حضرت در بخشش و انفاق به شیعیان و نیازمندان جایگاه ویژه ای داشت؛ همچنین ایشان تاکید ویژه ای نسبت به رفتارها و گفتارهای برخواسته از عقلانیت داشتند.

 

امام جمعه درگز گفت: انسان عاقل کسی است که نسبت به دنیا بی‌رغبت بوده و به اندازه ای از آن بهره می‌برد که روزی اوست.

 

حجت الاسلام ایروانی عنوان کرد: روز ملی فناوری هسته ای یکی از ایام الله هایی است که نیروهای جوان و خوش فکر این کشور، با خود باوری و تلاش توانستند افتخار پیوستن به جمع کشورهای استفاده کننده از انرژی صلح آمیز هسته ای را برای این مرز و بوم رقم بزنند.

 

وی تبیین کرد:  شهید آوینی الگوی طراز اول هنرمندان در استخدام هنر برای دین و فرهنگ اسلامی است؛ امروز بیان مطالب دین و ارزش های الهی در قالب هنر یک نیاز ضروری است.

 

امام جمعه درگز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صیاد شیرازی اظهار کرد: شهید صیاد، از سرمایه های واقعی انقلاب، شاگرد مکتب امام، نور چشم مقام معظم رهبری و از جمله تاثیر گذار ترین افراد در سرنوشت عملیات های دفاع مقدس بود.

 

حجت الاسلام ایروانی در ادامه سخنان خود، هدف امام خمینی (ره) از افتتاح حساب شماره ۱۰۰ را محرومیت زدایی دانست و گفت: نگاه امام (ره)، رفع محرومیت، خدمت به نیازمندان و محرومان و توسعه عدالت در جامعه بود که تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از این اقدامات بسیار ارزشمند ایشان است.

 

وی تاکید کرد: رژیم منحوس آل سعود جرثومه فسادی است که بیشترین ضربه را به اسلام ناب و حقیقی وارد کرده است؛ این حکومت که امروز جنایت های آن از آل یهود هم بیشتر شده، علنا دم از منافع مشترک با آمریکا زده و به دنبال سازشکاری با رژیم کودک کش صهیونیستی است.

 

امام جمعه درگز در پایان خاطر نشان کرد: ما دشمن واضح و آشکار افراد و دولت هایی هستیم که علیه ملت های مظلوم اقدام می کنند؛ سران بی خرد آل سعود باید بدانند نزدیکی آنها به آمریکا و فاصله گرفتن از ملت های مسلمان، منجر به سقوط آنها خواهد شد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *