دی ۱۰ام, ۱۳۹۵

ملت ایران برای همیشه به فتنه و فتنه‌گران یک نه بزرگ گفتند

امام جمعه درگز گفت: ملت ایران بار دیگر، با وجود همه تحریم‌ها و جنگ فرهنگی که در شبکه‌های اجتماعی در جریان است به صورت خودجوش حماسه عظیم دیگری از 9 دی خلق نمودند.

به گزارش درگزخبر، حجت‌الاسلام حسین ملکی امام‌جمعه شهرستان درگز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه، که در مصلا الغدیر برگزار شد؛ ضمن سفارش نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی اظهار کرد: تقوا دژ محکم و نیرومندی است که نابودشدنی نیست؛ و هیچ قومی در این دژ شکست نمی خورد.

حجت الاسلام ملکی در خصوص بصیرت مردم گفت: ملت ایران بار دیگر، با وجود همه تحریم‌ها و جنگ فرهنگی که در شبکه‌های اجتماعی در جریان است به صورت خودجوش حماسه عظیم دیگری از ۹ دی خلق نمودند.

وی افزود: ملت ایران برای همیشه به فتنه و فتنه‌گران یک نه بزرگ گفتند.

خطیب جمعه درگز گفت: بنا به فرمان صریح قرآن، مسلمانان حق ندارند با جهانخواران و ظالمان طرح دوستی بریزند.

وی افزود: ملت مسلمان ایران انقلاب نمودند که با تفکر آمریکایی، لیبرالی و صهونیستی مخالفت نمایند؛ و آنها نیز موفقیت ما را نمی‌توانند تحمل کنند.

حجت الاسلام ملکی در خصوص اهمیت امر به معروف و نهی از منکر گفت: مردم باید در برابر کج‌روی های فرهنگی انقلابی عمل کنند و با انجام امر به معروف و نهی از منکر در کنار قانون‌مداری نسبت به آنها بی‌تفاوت نباشند.

وی ادامه داد: همانطور که مساجد نمی‌توانند غیر از اذان، صوت دیگری پخش نمایند؛ صاحبان مجالس عروسی نیز نمی‌توانند اصوات مستهجن را پخش نمایند.

امام جمعه درگز درباره فضای مجازی گفت: متاسفانه فضاهای مجازی بستر مناسبی را برای اهانت به مقدسات مردم ایجاد کرده است.

وی افزود: مردم نباید نسبت به این اتفاقات بی‌تفاوت باشند؛ چراکه بی‌تفاوتی مردم فرصت را برای دشمنان فراهم می کند.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *