دی ۲۲ام, ۱۳۹۵

معادن بافق زیر بار پرداخت عوارض نمی روند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درگزخبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بافق خبر؛رئیس شورای شهر بافق در نشست خبری شورای شهر و شهردار با اصحاب رسانه این شهرستان گفت: بودجه شورای شهر برای هزینه های جاری سال گذشته ۱۵۰ میلیون تومان و امسال هم ۲۳۰ میلیون تومان بوده است که در امور هزینه حق الجلسه،کمک به افراد و موسسات و هزینه سفرهای کاری خرج می شود.

محمد رنجبر در پاسخ به این سوال که میزان طلب شهر از محل دو درصد عوارض معادن چقدر است اظهار داشت:از میزان آن اطلاعی نداریم  اما فرمانداری اخیرا طی نامه ای به سنگ آهن مرکزی پیگیر این موضوع می باشد.

وی افزود:به جز فلات مرکزی که در سه مرحله ۴۵۰ میلیون تومان پرداخت کرده است متاسفانه معادن دیگر تا کنون یک ریال بابت دو درصد عوارض پرداخت نکرده اند و فقط سنگ ها را برده اند و معادن را تخریب کرده اند و احتمالا از طریق قوه قضاییه موضوع را پیگیری کنیم.

رنجبر در خصوص تکمیل بلوار وحشی بافقی بیان داشت:همه از ورود به این پروژه می ترسیدند تا اینکه با برخورد و رفتار یکسان توانستیم این مسئله را حل کنیم و تا کنون ۱۳ میلیارد تومان خرج شده است.

رئیس شورای شهر بافق در خصوص کار شاخص فرهنگی در شهر گفت:کار شورا اجرایی نیست و اگر شهرداربرنامه عیدانه وجشنواره تابستانه برگزار می کند کاری است که شورای شهر تصویب کرده وجدای از ان هم مجمع هم اندیشی تشکیل دادیم که در این جلسات پیشنهاداتی که داده می شود ازان استفاده خواهیم کرد.


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *