Warning: include_once(core/fields/image.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/dargazkh/domains/dargazkhabar.ir/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields/acf.php on line 400

Warning: include_once(): Failed opening 'core/fields/image.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54/lib/php') in /home/dargazkh/domains/dargazkhabar.ir/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields/acf.php on line 400
مسامحه در اعتلای معنویت عامل عقب‌گرد و نابودی است | پایگاه خبری تحلیلی درگزخبر

آذر ۲۱ام, ۱۳۹۵

مسامحه در اعتلای معنویت عامل عقب‌گرد و نابودی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درگزخبر به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، دیدار صمیمانه اعضای هیئت‌رئیسه مجمع بسیج فارس و آیت‌الله اسدالله ایمانی نماینده ولی‌فقیه در این استان صبح امروز با حضور سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر، سید تقی سهرابی مدیرکل صداوسیمای فارس و محمدرضا رضایی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

آیت‌الله ایمانی در ابتدای این دیدار با تبریک فرارسیدن هفته وحدت، گفت: بسیج یکی از نعمت‌های بی‌حساب الهی است که پروردگار عالم به امام خمینی (ره) الهام و آن را اجرایی کرد و امروز نیز کشورهای اسلامی این راه را دنبال می‌کنند.

وی بابیان اینکه پیوند روحانیت و سپاه هرچه عمیق‌تر و راسخ‌تر باشد به نفع نظام و این استان است، اضافه کرد: باید هرچه می‌توانیم در راستای دفاع و حمایت از بسیج و همچنین رشد و بالندگی این مجموعه تلاش کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس خاطرنشان کرد: اگر انقلاب اسلامی چند نعمت که یکی از مهم‌ترین آن‌ها بسیج است نداشت به میزان قابل‌توجهی ضربه می‌خورد و آسیب می‌دید.

وی با اشاره به اینکه در مجمع بسیج ۱۲ کارگروه تخصصی داریم، گفت: ۱۹ قشر تخصصی بسیج و کارگروه‌های مجمع دارای استعداد و توانمندی هستند که باید بیش از گذشته در تمام عرصه‌ها فعال شوند.

ایمانی با تأکید بر اینکه مسامحه در اعتلای معنویت عامل عقب‌گرد و نابودی است، گفت: معنویت سرمایه اصلی است و وظیفه داریم نسبت به اعتلا و ارتقای معنویت بسیجیان تلاش کنیم، چراکه معنویت همه‌چیز ما، اساس زندگی و رشد و بالندگی نظام اسلامی است.

وی افزود: حلقه‌های صالحین یک فرصت ارزشمند و استثنایی است، که رابطه مربیان و اعضای آن‌ها باید رابطه پدر و فرزندی باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس بابیان اینکه مسئله تولی و تبری در مجموعه بسیج باید موردتوجه قرار گیرد، تصریح کرد: جهت‌گیری حرکت بسیج در قالب تبری و تولی است و عموم بسیجیان دارای تولی و تبری هستند و برخی اوقات خواص لازم است از آنان یاد بگیرند، چراکه انسان باید در مقابل دشمنان خدا قاطعانه و محکم بایستد.


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودیNotice: پوسته بدون comments.php is deprecated since version 3.0.0 with no alternative available. لطفاً یک قالب comments.php در پوسته‌ی خود قرار دهید. in /home/dargazkh/domains/dargazkhabar.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3959

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *