بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۷

مردم حضور خود را کم نبینند، این حضور امید بخش و عزت آفرین است

امام جمعه درگز گفت: مردم حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن را کم نبینند، این حضور واقعا امید بخش و عزت آفرین است؛ دشمن باید این حضور حماسی شما ملت شریف را در 40 سالگی انقلاب ببیند و از ناراحتی بمیرد.

به گزارش درگزخبر؛ حجت الاسلام محمدحسین ایروانی، امام جمعه درگز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی اظهار کرد: ملاک در فضیلت و تقوا، عمل همراه با تقواست

 

وی در ادامه ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س) به برشمردن ویژگی های شخصیتی آن بانوی بزرگوار پرداخت و گفت: مقام فاطمه زهرا (س) به اندازی ای است که امام زمان (عج) ایشان را الگوی رفتاری خویش معرفی فرموده اند؛ فاطمه زهرا (س) سرور زنان عالمیان بود و در حوزه عبادت های فردی و رفتار اجتماعی همانندی نداشت؛ هیچ گاه از عبادت خسته نمیشد و در ایثار و بخشندگی فوق انفاق بود.

 

امام جمعه درگز گفت: در روایتی از حضرت زهرا (س) آمده است که اگر می خواهی در زندگی موفق باشی و آرامش داشته باشی باید در برابر پروردگارت با اخلاص باشی و کارها را فقط برای رضایت او انجام دهی نه برای خوشایند مردم و کسانی که به تو توجه می کنند.

 

حجت الاسلام ایروانی ۲۲ بهمن ۵۷ را سرآغاز معجزه قرن و مقدمه ساز حکومت جهانی امام زمان (عج) دانست و عنوان کرد: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از دو جنبه داخلی و منطقه ای حائز اهمیت است؛ امروز دشمنان خارجی و دست نشانده های آنها در داخل با ایجاد توطئه های فراوان و اعمال فشارهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه به دنبال ناامید کردن مردم نسبت به نظام هستند

 

وی افزود: در این میان ضعف و سستی برخی مدیران اجرایی در داخل کشور، ابزاری شده که دشمن به وسیله آن بر خواسته خود بیشتر پافشاری کند؛ اما خوشبختانه مردم ما هوشیارند و می دانند نظام جمهوری اسلامی ایران در طول این ۴۰ سال، بالاترین افتخار و عزت ها را به ملت داده و ما را به اوج قله های افتخار و استقلال رسانده است.

 

امام جمعه درگز ضمن بیان اینکه دشمن نمی تواند مردم را از انقلاب جدا کند تبیین کرد: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یعنی تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و شهدای هشت سال جنگ تحمیلی؛ از لحاظ منطقه ای هم کشورهای آزادی خواه دنیا همچون فلسطین و یمن و لبنان چشم امید به نظام ما دارند و رژیم جعلی  صهیونیستی با دیدن این سطح از اقتدار نظام، مجبور به عقب نشینی شده است.

 

حجت الاسلام ایروانی تاکید کرد: مردم حضور خود را کم نبینند، این حضور واقعا امید بخش و عزت آفرین است؛ دشمن باید این حضور حماسی شما ملت شریف را در ۴۰ سالگی انقلاب ببیند و از ناراحتی بمیرد.

 

وی ضمن تشکر از مواضع شجاعانه سید حسن نصرالله در حمایت از ایران تصریح کرد: امروز اقتدار ایران اسلامی باعث عظمت مسلمین و ضعف دشمنان اسلام شده است.

 

امام جمعه درگز در پایان با اشاره به رونمایی از کارخانه زیرزمینی ساخت موشک های بالستیک هوافضای سپاه خاطر نشان کرد: این افتخارات به لطف پروردگار نصیب حال نظام ما شده است؛ انشالله پرچم این نظام توسط دستان با کفایت رهبر معظم انقلاب به حضرت مهدی تحویل خواهد شد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها, , , , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *