دی ۲۳ام, ۱۳۹۵

مددجویان کمیته امداد در ورامین به مشهد مقدس اعزام می شوند

مهدی سامانی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آمادگی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ورامین برای بزرگداشت یوم الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: کمیته همیاری و تشکل های مردمی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین با محوریت کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) تشکیل شده است.

مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان ورامین افزود: برنامه هایی از سوی کمیته امداد برای بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان ورامین پیش بینی شده که با جدیت دنبال می شود.

وی با اشاره به برخی از برنامه های پیش بینی در جشن پیروزی انقلاب اسلامی ادامه داد: مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در ایام جشن پیروزی انقلاب اسلامی به مرقد مطهر امام راحل و مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان ورامین اضافه کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا، غبارروبی از مزار شهدا، حضور باشکوه در نماز جمعه، دیدار با خانواده های مددجوی تحت حمایت، ویزیت رایگان مددجویان، افتتاح دفتر پایگاه بسیج امام راحل، برپایی ایستگاه صلواتی و نقاشی در مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و ارائه مشاوره رایگان از جمله برنامه هایی است که در جشن پیروزی انقلاب اسلامی اجرایی می شود.

وی گفت: باید از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود برای گسترش خدمت رسانی به مردم در ایام الله دهه مبارک فجر استفاده شود.


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *