آبان ۲۳ام, ۱۳۹۶

محرومیت مدیر‌عامل سیاه‌ جامگان

ورزش سه: عبدالله سمامی، عضو کمیته اخلاق در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود پیرامون بحث جادوگری در فوتبال اظهار کرد: حدود یک سال و نیم بعد از حضور آقای تورک در ریاست کمیته اخلاق در این زمینه پرونده‌هایی تشکیل دادیم و از رسانه‌ها خواستیم به ما کمک کنند؛ از روزنامه خبر ورزشی که در این راستا ما را یاری کرد، تشکر می‌کنم.
وی با بیان اینکه مطرح نمودن این مسائل مباحث قضایی خواهد بود، ابراز کرد: بسیاری از افرادی که در برنامه نود امشب به آنها اشاره شده وقتی در کمیته اخلاق حضور می‌یابند امکان اینکه حرفشان را گواهی کنند و برابر چنین چیزی بایستند، آنها را انجام نمی‌دهند و در این زمینه مشکلاتی داشتیم؛ ولی تعدادی از آنها هم اطلاعات خوبی به ما داده‌اند.
سمامی اضافه کرد: مطمئنا کمیته اخلاق به تنهایی قادر نخواهد بود برای برچیدن این موضوع اقدام کند و نیاز به همراهی رسانه‌ها، باشگاه‌ها و کمیته‌های فرهنگی باشگاه‌ها دارد.
عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال یادآور شد: در رابطه با این پرونده‌ها با علی عباسی، مدیر عامل باشگاه سیاه جامگان چنین برخوردی داشتیم و او را محروم کردیم؛ ایشان به نوعی در این زمینه ورود داشتند که قابلیت اثبات در این پرونده وجود داشت؛ در مجموع در هر پرونده‌ای تا زمانی که نتوانیم چیزی را به اثبات برسانیم، نمی‌توانیم برخوردی کنیم.


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *