دی ۱۲ام, ۱۳۹۵

89844230726

قرارداد سه ساله معادله رحمتی را پیچیده کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درگزخبر به نقل از خبرنگار مهر، قرارداد سه ساله خیلی ها متعجب شدند وقتی مهدی رحمتی را در تمرین استقلال برای نیم فصل دوم دیدند آن هم بعد از مصاحبه های منصوریان و افتخاری که هر دو اعلام کردند رحمتی رضایت نامه خواسته و خواستار جدایی شده و ما هم با جدایی او مخالفتی نداریم.

در واقع موضع مشترک مدیرعامل و سرمربی استقلال کاملا مشخص می کرد که هیچ کدام از این دو دنبال نگه داشتن رحمتی که خودش هم درخواست نامه عدم نیاز کرده بود نیستند. درخواست نامه از سوی رحمتی از یک سو و اعلام دادن رضایت نامه از سوی مدیر عامل و سرمربی عملا پیش بینی ها را به این سو برد که رحمتی از استقلال جدا خواهد شد و تمام.

خبر مرتبط:  سفیدی‌های امیدبخش در روزهای سیاه آکادمی استقلال/جوانان شکوفه زدند

با این حال اما چنین اتفاقی رخ نداد و استقلال دور جدید تمریناتش را هم با مهدی رحمتی شروع کرد تا معادلات  و پیش بینی ها اشتباه از آب درآید.  رحمتی اعلام کرد رضایت نامه نمی خواهد و تا پایان تعهدش در استقلال می ماند.

در چنین فضایی بود که مدیر و سرمربی استقلال عملا آچمز شدند چرا که با وجود انتقادهای بسیار در ابتدای فصل امسال، مهدی رحمتی قرارداد سه ساله با استقلال بسته بود. در همان روزها خیلی ها اعتراض کردند که نباید با بازیکنان مسن قرارداد سه ساله بسته شود و درست اینست که قرارداد های بلند مدت با بازیکنان جوان و آینده دار بسته شود.

خبر مرتبط:  واکنش ادموند بزیک در مورد شایعه پیوستن شهباززاده به پرسپولیس

در نهایت امروز مدیر و سرمربی استقلال به دلیل اینکه رحمتی قرارداد سه ساله با استقلال دارد نمی توانند با هزینه کم این بازیکن را از استقلال کنار بگذارند. باید دید نهایت این اختلاف چه خواهد بود و کار به کجا می رسد.

اخبار تصادفی:


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *