فروردین ۲ام, ۱۳۹۸

فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری، راهگشای تمام مشکلات کشور است

امام جمعه موقت درگز گفت: فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری، قطعا راهگشای تمام مشکلات کشور بوده و حتی در همه ابعاد زندگی شخصی افراد تاثیر گذار و مفید فایده است.

به گزارش درگزخبر؛ حجت الاسلام حسین عیدی، امام جمعه موقت درگز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی اظهار کرد: آنان که می خواهند در رو قیامت عزت بی‌لذت را تجربه کنند راهی جز رعایت تقوا ندارند.

 

وی در ادامه تبیین کرد: مطابق فرمایش امام باقر (ع) چهار چیز وجود دارد که هر انسانی در صورت رعایت آنها ایمان و اسلامش کامل می شود، گناهانش آمرزیده شده و در روز قیامت خدا از او راضی می شود؛ آن چهار چیز عبارتند از وفای به عهد، صداقت در گفتار و عمل، حیا در ارتباط با مردم و داشتن اخلاق خوب.

 

امام جمعه موقت درگز با اشاره به بیانات اخیر رهبری در اولین روز سال جدید در حرم مطهر رضوی گفت: مطابق فرمایش رهبر معظم انقلاب، امسال انشالله سال فرصت ها خواهد بود و اگر مشکلی هم وجود داشته باشد نه از سوی آمریکا و دست نشانده های او بلکه از سوی مدیران اجرایی ضعیف و تنبل است.

 

وی تصریح کرد: شرارت اروپا و آمریکا بخشی از طبیعت آنهاست لذا اعتماد به کشورهای غربی چیزی جز خسران و آسیب برای مردم و نظام به بار نخواهد آورد؛ در این میان جای گلایه از مجلس وجود دارد که در برابر لوایح تصویبی آمریکا علیه ایران چرا هیچ اقدام متقابلی انجام نداده است؟

 

حجت الاسلام عیدی تاکید کرد: این که حضرت آقا فرمودند سعودی بدترین کشور منطقه است سخن بسیار بجا و سنجیده ای است چرا که به نام اسلام دست به هر گونه جنایت و اقدام علیه حقوق بشر می زنند و آمریکا هم که منافع خود را در حمایت از عربستان می بیند به شدت از آنها حمایت می کند.

 

مدیر حوزه علمیه درگز در بخش های دیگری از سخنان خود تبیین کرد: فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری، قطعا راهگشای تمام مشکلات کشور بوده و حتی در همه ابعاد زندگی شخصی افراد تاثیر گذار و مفید فایده است.

 

وی در پایان با تاکید مجدد بر استفاده از ظرفیت نیروی عظیم جوان کشور خاطر نشان کرد: جوان امروز ما باید مسئولیت پذیری را فراگرفته و شانه خود را از بار مسئولیت خالی نکند؛ این کشور به حضور عالمانه و مجاهدانه جوانان در عرصه های سیاسی و اقتصادی نیاز دارد تا حرکت رو به جلوی نظام را سریعتر از گذشته کنند.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *