فروردین ۵ام, ۱۳۹۷

عکس نوشته/ اگر نسبت به تولید داخلی تعصب داشته باشیم بسیاری از کارهای ما اصلاح خواهد شد

مقام معظم رهبری استفاده از کالاهای خارجی را یکی از عیوب مهم مردم دانستند و فرمودند: اگر نسبت به تولید داخلی تعصب داشته باشیم بسیاری از کارهای ما اصلاح خواهد شد.

به گزارش صبح توس؛ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در اول فروردین سال ۹۷ در اجتماع زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی فرمودند: جمهوری اسلامی با وجود همه‌ی فشارهایی که داشته است، در تأمین عدالت کارهای بزرگی انجام داده است و پیشرفتهای خوبی کرده است. البتّه تبلیغات، چیز دیگری را میگوید؛ و آن عدالتی هم که ما توقّع داریم، ما دنبالش هستیم، بیش از اینها است. بنابراین شعار عدالت هم، شعار واقعی است و شعاری است که بحمداللّه در کشور، ماندگار و مستقر است.

ایشان در ادامه بیانات خود فرمودند: انهای ما تعصّب دارند نسبت به فلان تیم فوتبال؛ یکی طرف‌دار تیم قرمز است، یکی طرف‌دار تیم آبی است، [آن هم] با تعصّب؛ و حتّی [تعصّب به] تیم‌های خارجی؛ یکی طرف‌دار تیم رئال است، یکی طرف‌دار تیم [دیگر]؛(۶) اینها تعصّب نسبت به این تیم‌ها دارند؛ اگر همین مقدار و همین اندازه تعصّب را نسبت به اقتصاد ملّی و تولید داخلی داشته باشیم، بسیاری از کارهای ما اصلاح خواهد شد

انتهای پیام

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *