فروردین ۱۹ام, ۱۳۹۷

شهید صیاد شیرازی تاییدی است بر سابقه دینی و مذهبی شهرستان درگز

معاون فرماندار درگز گفت: شهید صیاد شیرازی و شهدای دوران دفاع مقدس تاییدی هستند بر سابقه مذهبی و دینی شهرستان درگز.

به گزارش درگزخبر؛ حسن کاظمی صبح امروز در جلسه هماهنگی یادواره شهید صیاد شیرازی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال ۹۷ اظهار کرد: انتظار داریم مقوله حمایت از کالای ایرانی به عنوان اولویت در برنامه های کاری مسئولین بوده و فرهنگ سازی لازم در این زمینه انجام گیرد.

 

وی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: شهید صیاد شیرازی یکی از بزرگترین فرماندهان دفاع مقدس و افتخار شهرستان درگز، کشور و نظام اسلامی بودند و روز شهادت ایشان به نام روز درگز نام گرفته است.

 

معاون فرماندار درگز گفت: اخلاص شهید صیاد شیرازی و فرماندهان هم طراز ایشان سبب شد علی رغم کمبود امکانات و تجهیزات در جنگ، بتوانیم تلفات بسیار زیادی از دشمن بگیریم؛ لذا وظیفه داریم این چهره های ماندگار را آن طور که در خور شان آنهاست به نسل جوان معرفی کنیم.

 

کاظمی ضمن بیان اینکه ولایت پذیری و نظم در امورات از مهم ترین ویژگیهای شهید صیاد بود تاکید کرد: همه مسئولین باید این خصوصیات بارز اخلاقی را سرلوحه کار خود قرار داده و در راستای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

 

وی افزود: شهید صیاد شیرازی و شهدای دوران دفاع مقدس تاییدی هستند بر سابقه مذهبی و دینی شهرستان درگز؛ این شهرستان دارای سابقه بسیار غنی در زمینه حماسی و نظامی است.

 

خاطر نشان می شود در پایان جلسه برنامه ریزی های لازم در خصوص برگزاری هر چه با شکوه تر یادواره این شهید بزرگوار صورت گرفت و مصوباتی هم در دست اقدام قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *