دی ۱۲ام, ۱۳۹۵

سی تی اسکن بیمارستان درگز تا دهه فجر به بهره برداری می رسد

فرماندار درگز در جمع خبرنگاران گفت: با نصب دستگاه سی‌تی‌اسکن، نصب سی‌پی‌آر و فعال شدن آزمایشگاه به صورت تمام‌وقت و اورژانسی به صورت شبانه‌روزی، تا دهه فجر، میزان رضایت مردم از بیمارستان افزایش خواهد یافت.

به گزارش درگزخبر، مرتضی حمیدی فرماندار درگز صبح امروز(۱۲دی) ضمن بازدید از بیمارستان درگز با اعلام این خبر به خبرنگاران گفت: در حال حاضر با پیگیری‌های انجام شده توسط نماینده شهرستان درگز و سایر مسئولین، اعتبار لازم برای نصب سی‌تی‌اسکن تامین شده است.

وی افزود: مرکز بهداشت و درمان شهرستان نیز، مشغول آماده‌سازی محل نصب این دستگاه سی‌تی‌اسکن است.

فرماندار تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های اصلی شهروندان در حوزه سلامت و بهداشت شهرستان کمبود دستگاه سی‌تی‌اسکن در تنها بیمارستان درگز بود.

 وی افزود: با تاخیر نصب این دستگاه سی‌تی‌اسکن در بیمارستان، شایعاتی ایجاد شد که ممکن است این دستگاه به شهر دیگر منتقل شود؛ که امروز شاهد آن هستیم که دستگاه بدون مشکل خاصی در حال نصب است.

حمیدی با بیان اینکه در سال گذشته گلایه‌های بسیاری نسبت به بیمارستان وجود داشت گفت: امسال با تغییراتی که انجام شد؛ حجم نارضایتی‌ها از بیمارستان کاهش چشمگیری داشت.

وی ادامه داد: امیدواریم با نصب دستگاه سی‌تی‌اسکن، نصب سی‌پی‌آر و فعال شدن آزمایشگاه به صورت تمام‌وقت و اورژانسی به صورت شبانه‌روزی، تا دهه فجر، میزان رضایت مردم از بیمارستان افزایش یابد.

گفتنی است؛ از حدود یک سال قبل این دستگاه به صورت بسته بندی در داخل راهروی بیمارستان رها شده بود و بستری را برای بروز شایعه و افزایش نارضایتی ایجاد کرده بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *