دی ۱۱ام, ۱۳۹۵

سبک زندگی مردم، باید به سمت اقتصاد مقاومتی حرکت کند

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) درگز گفت: تنها راه درست و ممکن برای برطرف کردن فقر و تکدیگری از جامعه، اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

صادق اکبری مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان درگز به خبرنگار درگزخبر در خصوص جایگاه کمک و یاری به یکدیگر در نزد مردم اظهار کرد: کمک به مردم در فرهنگ ایرانی و اسلامی ما کاملا نهادینه شده است و در آثار ادبی و منابع دینی ما کاملا به آن پرداخت شده است.

وی ادامه داد: از یک طرف که سبک زندگی اهل بیت علیه السلام باید به طور موثر و عملی اشاعه پیدا کند؛ سبک زندگی مردم نیز باید به سمت اقتصاد مقاومتی حرکت کند تا از فقر و نیاز دور شوند.

اکبری خاطر نشان کرد: فقر زدایی اصلی ترین وظیفه کمیته امداد امام خمینی(ره) است که با کمک مردم می‌توان آنرا محقق کرد.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) آماده دریافت هر گونه کمک خیرین است؛ تا آنرا در جهت رفع نیاز محرومین مصرف کند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) درگز با بیان اینکه تعدادی متکدی در درگز به صورت منسجم فعالیت می‌کنند؛ گفت: این تکدیگران در محل‌های مشخص نظیر پمپ بنزین، پمپ گاز، مقابل بانک‌ها، داروخانه‌ها و سایر مناطق درگز مستقر هستند و تعدادی از آنها نیز به صورت خانه به خانه و مغازه به مغازه تکدیگری می‌کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) درگز ضمن اشاره به اینکه تنها راهکار دائمی برای برطرف شدن فقر و تکدیگری از جامعه، اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) صندوق‌های صدقات را برای واگذاری به مشترکین محیا نموده است؛ افزود: شناسایی افراد محروم انجام شده و صندوق های متعدد نیز در نزد مردم می باشد و تنها لازم است خیّرین و مردم نیکوکار با پرداخت صدقه، نیاز واقعی نیازمندان را برطرف نمایند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) درگز با تاکید به اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) کمک خیّرین را در جهت نیازهای درمانی عمرانی تحصیلی و سایر نیازهای محرومین به مصرف می رساند به مصرف می‌رساند؛ اذعان داشت: اعتبارات دولتی برای رفع مشکل نیازمندان کافی نیست و کمک‌های خیّرین در این راه بسیار راهگشاست.

وی در پایان از مردم خواست به کمیته امداد امام خمینی(ره) اطمینان کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , , , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *