اسفند ۲۱ام, ۱۳۹۶

رویکرد حجت الاسلام رئیسی حمایت از محرومین و توجه به زوار است

امام جمعه درگز گفت: رویکرد حجت الاسلام رئیسی حمایت از محرومین و توجه به زوار است؛ این مسائل رضایت بسیار خوبی را در میان آحاد مردم ایجاد کرده است.

حجت الاسلام محمدحسین ایروانی در گفتگو با درگزخبر؛ ضمن اشاره به فعالیت های بسیار خوب حجت الاسلام رئیسی بعد از پذیرش تولیت آستان قدس اظهار کرد: امروز رویکرد آستان قدس بسیار قابل توجه و بی نظیر است و از حد استانی فراتر رفته و در سطح ملی و فرامرزی در حال فعالیت است.

 

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری در حکم ایشان، نسبت به محرومین و زائرین تاکید زیادی فرموده بودند شاهد هستیم که در این دو سال، زائرسراهای بسیار خوبی در شهر مشهد ساخته شده و تاکنون تعداد زیادی از زائر اولی ها توفیق این را داشته اند که به بارگاه منور امام رضا (ع) مشرف شوند.

 

امام جمعه درگز گفت: رویکرد حجت الاسلام رئیسی حمایت از محرومین و توجه به زوار است که به عنوان مثال می توان به تحویل دائمی غذای نذری به افراد نیازمند حاشیه شهر مشهد و توزیع دوره ای ژتون غذای حرم در فرودگاه و ترمینال ها و ایستگاه راه آهن اشاره کرد؛ این مسائل رضایت بسیار خوبی را در میان آحاد مردم ایجاد کرده است.

 

حجت الاسلام ایروانی عنوان کرد: در یکی از جلساتی که خدمت تولیت آستان قدس بودیم قول مساعدی در خصوص حمایت روحانیون محلات کم برخودار و حاشیه شهر درگز از ایشان گرفتیم که این عمل تاثیر بسیار خوبی در جهت افزایش انگیزه و شوق مردم به حضور در مساجد دارد.

 

وی تبیین کرد: حجت الاسلام رئیسی همچنین مجوز اعزام سه روحانی به روستاهای اطراف شهرستان را برای ما صادر کردند.

 

امام جمعه درگز گفت: یکی از مشکلات بزرگ روستاییان و کشاورزان درگز، تعارضاتی بود که بین آنها و آستان قدس وجود داشت، به لطف خدا و با پیگیری های تولیت آستان قدس، یک گروه کارشناسی برای رفع تعارضات به درگز فرستاده شدند و مقرر شد پس از اعلام نتیجه توسط این افراد، حجت الاسلام رئیسی به درگز تشریف آورده و به نفع کشاورزان اقداماتی را انجام دهند؛ مطمئنا حضور ایشان مایه برکت و خوشحالی و امید هر چه بیشتر کشاورزان خواهد شد.

 

حجت الاسلام ایروانی ابراز کرد: در خصوص بحث اشتغال زایی و سرمایه گذاری نیز گروهی از آستان قدس به شهرستان آمده و ظرفیت های منطقه را مورد بررسی قرار دادند؛ انشالله به زودی این مسئله هم عملی خواهد شد و شاهد تغییرات بزرگی از لحاظ اشتغال آفرینی برای جوانان در سطح شهرستان خواهیم بود.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: ما به نمایندگی تمام مردم درگز از خدمات و زحمات این عالم بزرگوار نهایت قدردانی و تشکر را داشته و امیدواریم این رویکرد مثبت ایشان تداوم داشته باشد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *