مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۵

دولت با دزدی مبارزه کند

امام جمعه درگز گفت: متاسفانه در داخل نظام، سرمایه دارانی هستند که به صورت هدفمند با بازی‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مردم و دولت را سرگرم می‌کنند.

به گزارش درگزخبر، حجت الاسلام حسین ملکی امام جمعه شهرستان درگز در خطبه های این هفته نماز جمعه درگز که در مصلی الغدیر برگزار شد؛ ضمن سفارش نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی اظهار کرد: تقوا رمز رهایی فرد از هر ذلت، خواری و طغیان است و فرهنگ الهی، علوی و نبوی و راه رسم همه عابدان و صالحان است.

وی افزود: افراد با ایمان کسانی هستند که گرفتار زرق و برق روزگار نمی شوند و سعادتمند و خوشبخت زندگی می‌کنند.

حجت الاسلام ملکی با اشاره به آمار بیکاری بالای کشور خاطر نشان کرد: دولت باید به مسئله بیکاری توجه کند و در هفته دولت به این موضوع توجه نماید.

وی ادامه داد: دولت نباید به بهانه های مختلف یارانه مردم را گروه به گروه حذف کند چراکه دولت نیازی به حذف این یارانه ندارد و اگر دولت جلوی دزدی ها را بگیرد مشکل اقتصادی کشور حل می شود.

خطیب جمعه درگز با بیان اینکه اسلام با هنر مخالفت ندارد اظهار کرد: هنر در اسلام جایگاه ویژه‌ای دارد و موسیقی هم مانند هر هنر و پدیده دیگر در جهان ممکن است دارای انواع مفید و غیرمفید باشد.

وی تاکید کرد: اسلام با موسیقی مضر، غنا و رقص مختلط زن و مرد مخالف است و اینکه عده‌ای می گویند اسلام با هنر مخالف است؛ در واقع خوراک به دست دشمن می دهند.

حجت الاسلام ملکی ضمن اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت: متاسفانه در داخل نظام سرمایه دارانی هستند که دولت و ملت را به بازی گرفته اند و به صورت هدفمند با بازی‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دولت و مردم را سرگرم می‌کنند.

وی ادامه داد: ورود کالاهای قاچاق از مجاری قانونی و تضعیف اقتصاد مقاومتی که عده‌ای سرمایه‌دار در آن دخیل هستند؛ خوش خدمتی به غرب است و آنها دنبال فلج کردن کشور هستند.

امام جمعه درگز با تاکید به اهمیت وحدت برای جلوگیری از فعالیت این افراد سرمایه دار اذعان داشت: باید همه انقلابیون و کسانی که در خط امام و رهبری هستند، قوه قضاییه، قوه قانون گذار و قوه مجریه تلاش نمایند این غده‌های چرکین که آینده نظام را تهدید می کنند را جراحی کنند.

وی تصریح کرد: حمله به اقتصاد مقاومتی نتیجه اش بیکاری و ضعیف شدن نظام است و باید جلوی کسانی که حقوق‌های نجومی می گیرند؛ گرفته شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *