آذر ۲۵ام, ۱۳۹۵

دشمنان اسلام از دو عامل نفوذ و اختلاف‌افکنی استفاده می‌کنند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه درگز گفت: مسلمانان باید در برابر نقشه‌های دشمنان، بیدار باشند و با ایجاد وحدت و همدلی پایدار در گفتار و رفتار، نقشه‌های استکبار جهانی را برای ایجاد تفرقه و نزاع خنثی سازند.

حجت الاسلام داود عبدالهی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه درگز به خبرنگار درگزخبر گفت: یکی از اقدامات دشمن در عرصه جنگ نرم ایجاد تفرقه بین صفوف مسلمانان است؛ چراکه دشمنان همواره از وحدت مسلمانان ضربه خورده‌اند.

وی افزود: هفته وحدت یعنی اینکه همه مسلمانان جهان، با هر مذهبی که دارند به اشتراکات دینی و مذهبی خود توجه نمایند.

مسئول دفتر نماندگی سپاه درگز با اشاره به سیره نبوی(ص) و علوی(ع) گفت: با نگاه به سیره ائمه اطهار علیه السلام، به خصوص حضرت امیرالمومنین علیه‌السلام این موضوع آشکار می‌شود؛ که آن بزرگواران به حاکمان زمان خود به خاطر حفظ وحدت و مصلحت دین اسلام، مشورت می‌دادند.

وی ادامه داد: مؤمنان باید با یگدیگر با مهربانی و عطوفت رفتار و با دشمنان با قاطعیت، برخورد نمایند؛ که این همان معنی عبارت رحماء بینهم و اشداء علی الکفار است.

حجت الاسلام عبدالهی ضمن اشاره به اهمیت اخلاق در اسلام گفت: یکی از مهمترین راهکار های پیامبر اسلام(ص) در جذب جوانان و مردم، حفظ و ارائه اخلاق خوب و نیکو به مردم بود.

 وی افزود: دشمنان اسلام با ایجاد داعش و سایر گروهای تکفیری در صدد از بین بردن چهره زیبای اسلام بودند تا با ایجاد چهره‌ای بد از این دین آسمانی، پروژه اسلام هراسی را که از مدت‌ها قبل آغاز کرده بودند؛ را تکمیل‌تر نمایند.

مسئول دفتر نماندگی سپاه درگز در خصوص نحوه تفرقه افکنی دشمن گفت: هدف دشمن که اسراییل، آمریکا و انگلیس در راس آن قرار دارند؛ نابودی اسلام است؛ آنها به این نتیجه رسیده‌اند که برای از بین بردن اسلام باید از دو عامل نفوذ و اختلاف‌افکنی استفاده کنند؛ تا مانع از گسترش و پیشرفت جامعه اسلامی شوند.

وی تصریح کرد: امروز مسلمانان باید در برابر نقشه‌های دشمنان، بیدار باشند و با ایجاد وحدت و همدلی پایدار در گفتار و رفتار، نقشه‌های استکبار جهانی را برای ایجاد تفرقه و نزاع خنثی سازند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *