تیر ۲۳ام, ۱۳۹۶

خدمات سپاه پاسداران به کشور، انکارناپذیر است

امام‌جمعه درگز گفت: خدمات سپاه پاسداران به کشور انکارناپذیر است؛ اگر در سال‌های گذشته سپاه پاسداران در مسائل اقتصادی وارد نمی‌شد؛ امروز اقتصاد ایران قفل شده بود.

به گزارش درگزخبر، حجت‌الاسلام حسین ملکی امام‌جمعه شهرستان درگز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که در مصلای الغدیر برگزار شد؛ ضمن سفارش نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی اظهار کرد: کلید بهشت، تقواست و کسی به بهشت می‌رسد؛ که اهل تقوا باشد.

 

وی افزود: انسان باید همواره افکار، گفتار و عمل خود را با معیار تقوا مورد بررسی قرار دهد و مؤمنان واقعی وفادار هستند و اهل خیانت نیستند.

خطیب جمعه درگز خاطرنشان کرد: فلسفه تأمین اجتماعی مبارزه با فقر، محرومیت و تلخ‌کامی است.

ادامه داد: وی متاسفانه جریانی وجود دارد که در واقع با فقرا مبارزه می‌کنند و جامعه را به یک گروه اقلیت برخوردار که ثروت خود را از طریق نامشروع، رانت‌خواری و رشوه‌خواری و یک گروه اکثریت نا برخوردار تقسیم می‌کند.

 

حجت‌الاسلام ملکی با اشاره به اینکه مردم از بیکاری، فقر، فساد و بی‌عدالتی رنج می‌برند؛ گفت: قوای سه‌گانه به‌خصوص دولت باید به تلاش خود را برای برطرف کردن این مشکلات افزایش دهند.

 

وی تصریح کرد: اوضاع اجتماعی، اقتصادی و سیاسی نابسامان است و در این اوضاع، علاوه بر افزایش تلاش برای برطرف کردن این مشکلات، نباید اندکی از ولایت‌فقیه فاصله گرفت.

 

وی تأکید کرد: در این اوضاع‌واحوال کشور خدمات سپاه پاسداران انکارناپذیر است؛ اگر در سال‌های گذشته سپاه پاسداران در مسائل اقتصادی وارد نمی‌شد؛ امروز اقتصاد ایران قفل شده بود.

 

امام‌جمعه درگز خاطرنشان کرد: متاسفانه عملکرد بعضی نمایندگان مجلس شورای اسلامی مورد رضایت نیست.

 

وی یادآور شد: نباید نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به فساد اقتصادی آلوده شوند.

 

انتهای پیام/

  • f1c6d024-2ccd-4e05-bc2c-4672bfa876ed


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *