دی ۲۰ام, ۱۳۹۵

تولید لباس‌های ایرانی اسلامی در سال‌های اخیر افزایش داشته است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درگزخبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زنان خبر؛ ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه تولید و عرضه کنندگان پوشاک تهران با بیان اینکه بسیاری از طرح‌های برگزیده در جشنواره‌های گذشته مد و لباس امروز به تولید انبوه رسیده است، گفت: این موضوع نشانگر تغییر نگاه تولیدکنندگان و فروشندگان لباس است.

وی ادامه داد: بر اساس این رویکرد نتیجه‌بخش، در بخشی از جشنواره مد و لباس فجر قصد داریم تا لباس‌های کاربردی که در نمایشگاه‌های سال گذشته ارائه و به تولید انبوه رسیده‌اند، با مشخصات کامل به نمایش گذاشته شود تا پاسخ‌گوی نیاز علاقه‌مندان باشد.

وی ادامه داد: جامعه ما نیاز به لباس‌های کاربردی برای بهره مندی مردم دارد و اتحادیه پوشاک آماده است در این دوره همانندگذشته نهایت همکاری را با طراحان کارگروه برای تولید انبوه آثار برگزیده داشته باشد، پیشرفت‌ها و توسعه فعالیت‌های ما نیز مبتنی بر ارائه طرح‌های جدید است.

رئیس اتحادیه پوشاک افزود: اگر اندکی در شهر قدم بزنیم و محصولات ارائه شده در مغازه‌ها را مشاهده کنیم، تغییرنگاه تولید را که در چند سال اخیر به وجود آمده و نمایانگر تولید لباس‌های اسلامی و ایرانی است، کاملاً مشاهده خواهید کرد، هر چند هنوز با ایده‌آل‌ها فاصله دارد.

وی گفت: در نمایشگاه امسال قصد داریم تا با شناسایی آثار برگزیده و زمینه همکاری مناسب با طراحان، تولید انبوه بسیاری از این لباس‌ها را در دستور کار اتحادیه پوشاک قرار دهیم.

 


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *