اسفند ۶ام, ۱۳۹۷

تلاش مجموعه شهرداری خدمت دهی بدون تبعیض به مردم شهرستان است

شهردار درگز گفت: تمام تلاش مجموعه شهرداری خدمت دهی بدون تبعیض به مردم شهرستان است، در این راستا شهرستان به 4 نقطه تقسیم شده و عملیات های شهری به صورت عادلانه در این نقاط صورت می گیرد.

به گزارش درگزخبر؛ رمضان یزدان پناه در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان به بیان گزارش عملکرد شهرداری درگز در سال ۹۷ پرداخت و اظهار کرد: مجموعه شهرداری درگز در حال حاضر با تعداد ۲۲۰ نفر نیرو اعم از ستادی، قراردای و شرکتی در حوزه های مختلف خدمات شهری، فضای سبز، آتش نشانی، CNG و غیره مشغول به فعالیت است.

 

وی افزود: بودجه مورد پیش بینی برای سال ۹۷ مبلغ ۱۲٫۵ میلیارد تومان بود که با در نظر گرفتن متمم بودجه، این مبلغ به ۱۴٫۳ میلیارد تومان افزایش یافت؛ تاکنون ۸۵ درصد مبلغ مذکور دریافت شده و امیدواریم الباقی آن تا روزهای پایانی سال محقق شود.

 

شهردار درگز عنوان کرد: از کل مبلغ بودجه شهرداری، ۴۵ درصد آن در حوزه عمرانی و ۵۵ درصد در بحث اعتبارات جاری هزینه می شود که قصد داریم در سال آینده بودجه را به میزان برابر در سرفصل های عمرانی و خدماتی هزینه کنیم؛ این عمل کمک بسیار خوبی به زیرساخت های شهرستان خواهد کرد.

 

یزدان پناه مشکلات پارک خطی را یکی از دغدغه های اصلی شهرداری دانست و گفت: حقیقتا ورودی شهرستان از لحاظ زیرساختی و نمای ظاهری در وضعیت نابسامانی قرار داشت که با برنامه ریزی های انجام شده بهسازی آن در دهه فجر ۹۶ آغاز شد و امروز با پیشرفت ۳۵ درصدی پروژه در حال اجرای آن هستیم.

 

وی با اشاره ای به اجرای روکش آسفالت معابر شهری عنوان کرد: تمام تلاش مجموعه شهرداری خدمت دهی بدون تبعیض به مردم شهرستان است، در این راستا شهرستان به ۴ نقطه تقسیم شده و پروژه آسفالت این نقاط در دست اجراست که در یک مورد بیش از ۱۴ هزار تن آسفالت ریزی داشته ایم.

 

شهردار درگز ضمن بازخوانی گلایه های مردمی در خصوص نبود روشنایی کافی در پارک ملت عنوان کرد: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده و با صرف هزینه ۲۵۰ میلیون تومانی موفق شدیم ضمن جدا کردن تابلوهای برق محوطه پارک از محدوده شهربازی، ترانس های برق منطقه را از ۱۰۰ کیلو آمپر به ۲۵۰ کیلو ولت آمپر افزایش داده و مشکل روشنایی را حل کنیم.

 

یزدان پناه در ادامه به تشریح برنامه های استقبال از بهار ۹۸ پرداخت و گفت: اولین برنامه ما افتتاح نمایشگاه توانمندیهای بانوان در روز ولادت حضرت زهرا (س) خواهد بود که تمام برنامه ریزی های آن به درستی انجام شده است؛ طراحی و اجرای المان های نوروزی با هدف ترویج روحیه نشاط و شادابی در بین خانواده ها همچون سال گذشته در دست اقدام است.

 

وی افزود: برپایی مراسم متمرکز چهارشنبه سوری در چند نقطه از شهرستان با هدف خاتمه دادن به مراسمات خطرناک کوچه و خیابان از جمله اقدامات دیگر مجموعه شهرداری است که خوشبختانه در سال گذشته با اقبال مردمی مواجه شد و امسال هم قصد داریم با قوت و جذابیت بیشتری این مراسم را برگزار کنیم.

 

شهردار درگز در پایان خاطر نشان کرد: از مردم عزیز انتظار داریم ضمن همکاری با خادمین خود در مجموعه شهرداری، مشکلات و نابسامانی های شهری را از طریق رسانه ها به روابط عمومی منعکس کنند تا در اولین فرصت پیگیر خواسته و مشکل آنها باشیم.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , , , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *