اردیبهشت ۲۳ام, ۱۳۹۶

تبلیغات نامتعارف بعضی از نامزدهای انتخابات شورای شهر درگز

یکی از روش‌های نامتعارف تبلیغاتی استفاده ابزاری بعضی ستادهای انتخاباتی از زنان بدحجاب است تا به این شکل نسل جوان را هر چه بشتر به سمت خود جذب کنند.

به گزارش درگزخبر، در حالی که تنها یک هفته به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر مانده است تا ملت ایران حماسه دیگر رقم زنند؛ انتخابات شورای شهر نیز از چند شب گذشته آغاز شد و نامزدهای انتخاباتی تمام ظرفیت و پتانسیل خود را برای جذب حداکثری آرا به کار بسته‌اند.

تبلیغات یکی راهکارهایی است که نامزدهای انتخاباتی برای پیروزی خود، روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند که شامل انواع روش‌های متعارف و نامتعارف می شود.

برخی از نامزدهای انتخاباتی با به راه انداختن کارناوال‌های تبلیغاتی که عمدتاً حضور نسل جوان در آن پررنگ هستند، سعی می‌کنند فضای هیجانی برای مخاطبان خود ایجاد کنند و آنها را به پای صندوق‌های رأی خود بیاورند.

راه افتادن کارناوال‌ها، تجمعات، باعث ناهمگونی، بی‌نظمی، شلوغی و به‌هم‌ریختگی سطح شهر می‌شود و بدون شک حرکات و رفتارهای غیرعرفی و منافی عفت نیز در این به‌هم‌ریختگی‌ها معمولا به وقوع می‌پیوندند که برخی از افراد معمولا از این تجمعات سوءاستفاده خواهند کرد تا رفتارهایی که به خاطر محدودیت‌های عرفی در طول سال نمی‌توانند در ملاء عام انجام دهند؛ در داخل این کارنوال‌ها مرتکب شوند و به رقص و پایکوبی در مجاورت بعضی از ستادهای انتخاباتی بپردازند.

یکی دیگر روش‌های نامتعارف تبلیغاتی استفاده ابزاری بعضی ستادهای انتخاباتی از زنان است تا به این شکل نسل جوان را هر چه بشتر به سمت خود جذب کنند که در این شب‌ها دیدن افراد بدحجاب در حال پخش تراکت‌های تبلیغاتی در پیاده‌روها و معابر عمومی مشهود است.

آنچه باعث تاسف‌ است که عمدتا در این کارناول‌ها، تجمعات و تبلیغات بد‌حجابی خود را نشان می‌دهد که زیبنده مردم این نظام و شهروندان شهیدپرور درگز نیست که لازم است در درجه اول خود نامزدها و مسئولان ستاد‌های انتخاباتی بر این موضوع کنترل و نظارت داشته باشند و مطمئن باشند این اقدام آنها نیز از چشم اقشار مذهبی شهروندان درگز که رای بسیار بالاتری دارند پنهان نمی‌ماند و همین نظارت و کنترل می‌تواند رای بسیاری بیشتری را به سمت صندوق های خود جذب کنند.

انتهای پیام/

 


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *