بهمن ۲۶ام, ۱۳۹۷

بیانیه رهبری باعث دمیده شدن روح امید در بین مردم جامعه شد

امام جمعه موقت درگز گفت: ترسیم چشم انداز پنجاه ساله نظام مقدس اسلامی ایران توسط رهبری باعث دمیده شدن روح امید در بین همه ملت علی الخصوص مستضعفین شد.

به گزارش درگزخبر؛ حجت الاسلام محمد ساجدیان، امام جمعه موقت درگز در خطبه های نماز جمعه این هفته که در مصلی الغدیر برگزار شد، ضمن توصیه نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی اظهار کرد: تقوا مایه سعادت و بی تقوایی مایه شقاوت و بدبختی آدمی است.

 

وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن روز تکریم مادران و همسران شهدا عنوان کرد: این روز که به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) نام گرفته، در واقع یادآور صبر و استقامت مادران و همسرانی است که در راه خدا و پیروی از امر ولایت، با تقدیم فرزند و همسر خود پیام آور انقلاب شدند.

 

امام جمعه موقت درگز در بخش های دیگری از سخنان خود گفت: همچنان که در این چهل ساله، دستاوردهای اعجاب انگیز جمهوری اسلامی ایران در سطح دنیا به منصه ظهر گذاشته شده است، دشمن هم بیکار نبوده و از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی ایران استفاده می کند؛ این ضربات گاهی از طریق نفوذی های داخلی است، لذا خطا و اشتباهات برخی مسئولین را نباید به پای نظام نوشت.

 

حجت الاسلام ساجدیان فرمایشات مقام معظم رهبری در اولین روزهای دهه پنجم انقلاب را بسیار کارگشا و قابل تامل دانست و تاکید کرد: ترسیم چشم انداز پنجاه ساله نظام مقدس اسلامی ایران توسط رهبری باعث دمیده شدن روح امید در بین همه ملت علی الخصوص مستضعفین شد.

 

وی با اشاره به راهکارهای رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان دینی و ایمانی کشور عنوان کرد: دانش آشکار ترین وسیله عزت و قدرت کشور است و روی دیگر دانایی توانایی است؛ کسانی که شعار می دهند رهبری با علم و تکنولوژی مخالف است، بهتر است نگاهی به دیدارهای ایشان با جامعه علمی کشور و رهنمودهای ایشان به این قشر از بیندازند.

 

رئیس اداره اوقاف درگز تشریح کرد: معنویت و اخلاق به عنوان موتور محرکه نظام و ملت اسلامی، دومین مبحثی است که مورد اشاره رهبری قرار گرفته است چرا که باورهای دینی باعث جهت دهی خدمت بیشتر در بدنه جامعه خواهد شد.

 

حجت الاسلام ساجدیان ابراز کرد: مقام معظم رهبری اقتصاد قوی را نقطه قوت و عامل مهم سلطه ناپذیری معرفی فرموده و بر عدالت و مبارزه با فساد اقتصادی در همه سطوح آن تاکید کردند.

 

وی افزود، استقلال و آزادی به عنوان شعار اولیه انقلاب باید مورد توجه قرار گرفته و از انجام کارهایی که خودکفایی و عزت ملت ایران را زیر سوال می برد پرهیز کرد.

 

امام جمعه موقت درگز ضمن تقدیر از رویکرد مثبت دولت در تعامل با کشورهای منطقه گفت: امیدواریم این قبیل کمک ها به کشورهایی همچون لبنان و سوریه و عراق، زمینه ای جهت سرمایه به کشور و کاهش مشکلات اقتصادی ملت عزیز ایران باشد.

 

حجت الاسلام ساجدیان در پایان خاطرنشان کرد: آخرین شکست آمریکا علیه ایران در نشست ورشو بود که علی رغم تبلیغات فراوان و دعوت کشورهای مختلف، تنها یازده کشور در این همایش شرکت کرده بودند که یکی از آنها رئیس جمهور فراری یمن بود؛ این نهایت خواری و ذلت آمریکای جهان خوار در برابر عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *