دی ۳ام, ۱۳۹۵

بصیرت یک موضوع بسیار مهم و حیاتی برای نظام مقدس ما محسوب می‌شود

امام جمعه درگز گفت: مقاومت، دشمن‌شناسی، ولایتمداری، تقوا، شجاعت، راسخ بودن، صبور بودن، عالم بودن و حق‌شناسی از سایر ویژگی انسان‌ها با بصیرت است.

به گزارش درگزخبر، حجت‌الاسلام حسین ملکی امام‌جمعه شهرستان درگز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه، که در مصلا الغدیر برگزار شد؛ ضمن سفارش نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی اظهار کرد: تقوا دژ محکم و نیرومندی است که نابودشدنی نیست؛ و هیچ قومی در این دژ شکست نمی‌خورد.

وی افزود: ولی گناه و معصیت یک خانه خوار کننده است که هیچگاه ساکنانش را پناه نمی‌دهد.

حجت الاسلام ملکی در خصوص آسیب‌های غرور گفت: غرور یک ویروس خطرناک است؛ که فرد و جامعه را دچار خسارت و زیان می کند و باید هر چه زودتر آنرا درمان کرد.

خطیب جمعه درگز در خصوص ۹ دی گفت: بصیرت یک موضوع بسیار مهم و حیاتی برای نظام مقدس ما محسوب می‌شود؛ که دو ویژگی غدیری فکر کردن و کربلایی عمل کردن از شاخص‌های آن است.

وی افزود: مقاومت، دشمن‌شناسی، ولایتمداری، تقوا، شجاعت، راسخ بودن، صبور بودن، عالم بودن و حق‌شناسی از سایر ویژگی انسان‌های با بصیرت است.

حجت الاسلام ملکی در خصوص آزادی شهر حلب سوریه گفت: پیروزی حلب در سوریه در حقیقت موفقیت محور مقاومت بر کشورهای استکباری نظیر آمریکا، انگلستان و اسراییل بود.

وی ادامه داد: مدعیان حقوق بشر خودشان گروهای تکفیری را به وجود آوردند؛ تا سوریه، عراق، ایران و سایر کشورها را برای تسلط بر جهان تجزیه کنند؛ اما این پیروزی بزرگ معادلات جهانی را به نفع جبهه مقاومت تغییر داد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *