دی ۲۳ام, ۱۳۹۵

برگزاری ۱۵ یادواره شهدا در بخش رودهن/ یادواره شهدای گمنام رودهن برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درگزخبر به نقل از خبرگزاری فارس از رودهن، رضا طاهرخانی پیش از ظهر امروز در نشست برگزاری ششمین یادواره شهدای شهر رودهن که در دفتر شورای اسلامی شهر رودهن برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت در گذشت حضرت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی به ملت شریف ایران اظهار کرد: طبق گفته سردار سلیمانی، هاشمی‌رفسنجانی همانی بود که از ابتدا تا پایان بود.

وی گفت: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی خدمات گسترده‌ای را در زمان انقلاب و بعد از انقلاب در سمت‌های حساس خود به جای گذاشتند و تا آخر عمر و نفس‌های آخر ولایت‌پذیر بود و ارادت ویژه‌ای به رهبر معظم انقلاب داشت که مردم ایران اسلامی باید قدردان زحمات آن بزرگوار باشند.

بخشدار رودهن در خصوص برگزاری یادواره شهدای شهر رودهن افزود: در سال جاری چندین یادواره مختلف روستایی و شهری  برگزار کردیم که به امید خداوند متعال یادواره شهدای شهر رودهن در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

طاهرخانی اضافه کرد: جوانان این مرز و بوم درهمان اوایل انقلاب با تمام وجود و عشق به امام و میهن به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل رفتند و از خون و جان خود گذشتند تا وجبی از خاک ایران اسلامی به دست دشمنان نیفتد و ما به عنوان خادم این عزیزان وظیفه داریم که بتوانیم با برگزاری یادواره ذره‌ای از رشادت‌های آنان را جبران کنیم.

وی با بیان اینکه باید با هنرمندی تمام فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه و بین جوانان انتقال داد، تصریح کرد: یادواره‌های شهدا باید کاملاً مردمی انجام شود و از جوانان برای حضور در این مراسمات معنوی دعوت شود.

بخشدار رودهن اضافه کرد: خداوند را شاکر هستیم که توانستیم در سال جاری حدود ۱۵ یادواره در بخش رودهن برگزار کنیم که در پایان سال نیز شاهد برگزاری یادواره شهدای گمنام بخش هستیم.


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *