مهر ۲۱ام, ۱۳۹۶

برجام پایان‌یافته تلقی شود/برای اقتصاد مقاومتی آستین بالا بزنیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درگزخبر به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری در خطبه های این هفته نمازجمعه تفت با اشاره به یاوه سرایی های رئیس جمهور آمریکا در مورد سپاه پاسداران اظهار داشت: حضرت علی (ع) نیروهای نظامی و دفاعی را ماییه افتخار و زینت جامعه اسلامی دانسته اند.

وی بیان کرد: آن حضرت در نامه ۵۳ خود در در نهج البلاغه، لشکریان اسلام را مایه زینت می دانند بنابراین در کشور اسلامی ایران که پیرو امیرمومنان حضرت علی (ع) است  نیز نیروهای مسلح، امنیتی و نظامی زینت و عزت کشور هستند و به واسطه آنها امنیت کشور تأمین می شود.

غفوری، ضمن محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا مبنی بر معرفی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان گروه تروریستی تصریح کرد: سپاه پاسداران عزیز دل ملت ایران، حافظ نظام و امنیت کشور و از محبوب‌ترین نهادها در جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه تفت خطاب به سران آمریکایی تصریح کرد: شما تروریست‌پرور هستید و داعش پدیده ای است که با حمایت شما پدید آمد؛ حال که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل تروریست های دست پرورده شما ایستاده، او را محکوم به ترور و ایجاد کننده نا امنی می کنید؟

غفوری همچنین با اشاره به موضوع برجام تاکید کرد: سخنان رهبر معظم انقلاب نیز همواره بر این محور بود که آمریکا بد عهد است و اگر آمریکا برجام را پاره کند ما آن را آتش می زنیم.

وی افزود: رهبری بارها فرمودند که آمریکا و سران آمریکا هیچگاه قابل اعتماد نیستند و قرار نیست به تعهداتشان عمل کنند.

امام جمعه تفت با بیان اینکه آمریکا هر روز به بهانه ای مانع از اجرای برجام و تعهدات گروه ۱+۵ و لغو تحریم ها علیه ایران می شود، عنوان کرد: دولتمردان برجام را پایان یافته تلقی کنند و برای اجرای اقتصاد مقاومتی آستین ها را بالا بزنند.

وی، تنها راه نجات ملت را اتکاء به توان داخلی و جوانان دانشمند و نخبه این مرز و بوم دانست و افزود: نباید برای پیشرفت کشور چشم انتظار کشورهای دیگر بود و باید خودمان دست به کار شویم.


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *