مهر ۲۱ام, ۱۳۹۶

بازسازی و تعمیر کامل یک مدرسه در حال تخریب توسط سپاه خاش/ مقابله با جهل و بی سوادی از برنامه های اصلی سپاه در مناطق مرزی و محروم است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درگزخبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سرهنگ پاسدار حسن فضلی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: طبق سیاست های کلی و اساسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پروژه های محرومیت زدایی و مردم یاری را در این استان در اولویت نخست کارهای خود قرار داده است.

وی بیان کرد: مدرسه روستای درمحمد آباد دشت رباط توسط سپاه پاسداران به صورت کامل بازسازی و تعمیر شد.

سرهنگ پاسدار فضلی تصریح کرد: این بازرسازی شامل رنگ آمیز و تعمیر درب و پنجره و سایر وسایل این مدرسه به صورت کامل و ایمن است.

 

 

 

وی با بیان اینکه مقابله با جهل و بی‌سوادی از برنامه‌های اصلی سپاه در مناطق محروم و نقاط مرزی است، ادامه داد: این مدرسه به دلیل اینکه در حال تخریب بود هر لحظه امکان سقوط و ریختن آوار بر سر دانش آموزان را داشت لذا با تعمیر این مدارس گام بسیار بزرگ و مثبتی در راه محرومیت زدایی و کمک به ادامه تحصیل فرزندان این خطه است.

سرهنگ پاسدار فضلی با بیان اینکه سپاه پاسداران به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته توجه ویژه و خاصی دارد، گفت: این رویه همچنان با قوت و قدرت ادامه دارد و درآینده کلنگ احداث چند پروژه دیگر در راستای محرومیت زدایی در چند نقطه محروم در شهرستان خاش به زمین خواهد زده شد.

 

 

 

فرمانده سپاه شهرستان خاش با اشاره به انجام پروژه های اقتصادمقاومتی، تصریح کرد: راهبرد اصلی سپاه در راستای اجرای فرمان امام راحل مبنی بر رفع محرومیت زدایی از طریق توانمندسازی اقتصادی است.

وی ادامه داد: طبق فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق اقتصادمقاومتی؛ پروژه های بسیار زیادی در راستای اقتصادمقاومتی و محرومیت زدایی نیز انجام می شود.

 

 

 

سرهنگ پاسدار فضلی بیان کرد: اعتقاد سپاه بر این است که در این استان با اقدامات جهادی و بکارگیری نیروها و پتانسیل ها می توان بر بسیاری از مشکلات غلبه کرد.

وی اظهار کرد: در کنار پروژه های محرومیت زدایی، ماموریت سپاه در مسئله اشتغالزایی نیز بسیار مهم است که در این خصوص با راه اندازی و ایجاد مشاغل و کارگاه های زودبازده با توجه به کمبود شغل، به دنبال ایجاد اشتغالزایی است.


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *