آبان ۲۴ام, ۱۳۹۶

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان از هیئت فوتبال استان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درگزخبر به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محمدتقی امیری خراسانی در این جلسه که با حضور علی ایرانمنش، نایب رئیس هیئت فوتبال استان کرمان برگزار شد، پیرامون چگونگی همکاری و همفکری در راستای توسعه و پیشرفت فوتبال استان به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در پایان مقرر شد:

۱ . در راستای طرح و توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی استان، به ویژه فوتبال که بخش عظیمی از این طرح را در بردارد، هیئت فوتبال استان به عنوان متولی اصلی فوتبال بطور جدی همکاری داشته باشد.

۲ . هیئت فوتبال به منظور برگزاری مسابقات، شناسایی استعدادها و معرفی به باشگاه های استان برای نگهداری و پرورش بازیکنان مستعد، با تربیت بدنی آموزشگاه ها همکاری داشته باشد.

۳ . به منظور شناسایی استعدادهای فوتبال، هیئت فوتبال استان جلسه ای با حضور مدیر کل ورزش و جوانان، هیئت فوتبال و مسئولان تربیت بدنی آموزشگاه ها برگزار کند.

۴ . پیرامون رسیدگی به وضعیت کنونی مدارس فوتبال استان (تعداد ۴۵ مدرسه فوتبال در استان مورد ارزشیابی و ممیزی قرار گرفته اند) و مدارس غیر مجازی که فعالیت دارند، رسیدگی لازم بعمل آید .

۵ . همکاری هیئت فوتبال با دانشگاه تربیت بدنی شهید باهنر کرمان و دانشگاه آزاد اسلامی، با هدف ترویج و توسعه فوتبال به ویژه در بخش آموزش و دانش افزایی مربیان مورد توافق قرار گرفت.


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *