تیر ۲۸ام, ۱۳۹۸

اگر بنا باشد جنگی اتفاق بیفتد، با هزاران موشک اسرائیل را نابود خواهیم کرد

امام جمعه درگز با تایید سخنان سید حسن نصرالله در سالروز جنگ 33 روزه با رژیم صهیونیستی تاکید کرد: ایران هرگز از سوریه خارج نمی شود و اگر بنا باشد جنگی اتفاق بیفتد، با هزاران موشک اسرائیل را نابود خواهیم کرد.

به گزارش درگزخبر؛ حجت الاسلام محمدحسین ایروانی، امام جمعه درگز در خطبه های نماز جمعه این هفته که در مصلی الغدیر برگزار شد، ضمن توصیه نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی اظهار کرد: از دنیا چیزی باقی نمانده جز ته مانده ظرف آبی که بیشتر ان را نوشیده باشند؛ پس به این دنیای زودگذر دل نبندید و خود را برای سرای ابدی مهیا کنید.

 

وی در ادامه تنها راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن علیه خانواده را بازگشت به سبک زندگی اسلامی دانست و عنوان کرد: مشورت به عنوان یکی از اصول سبک زندگی اسلامی دارای آثار و برکاتی است که از جمله آنها می توان به ایجاد آرامش و شخصیت دادن به اعضای خانواده، رفع سوء ظن و بدگمانی، افزایش عزت نفس و خودباوری و تقویت روابط خانوادگی اشاره کرد.

 

امام جمعه درگز با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع ائمه جمعه کشور گفت: تقوا در فضای مجازی و خودداری از نشر مطالب کذب و بدون منبع، تقوا در مسائل خانوادگی و روابط زوجین، جلوگیری از اسراف و تقوای زبان مواردی هستند که رهبری رعایت و اصلاح آنها را از تمام مردم خواستار شدند.

 

حجت الاسلام ایروانی تصریح کرد: در روزگاری که دشمن با تمام توان به دنبال ناامید کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب است، مسئولین قوای سه گانه باید به تکلیف خود عمل کرده و با برنامه ریزی صحیح و اقدام انقلابی در جهت رفع بیکاری و برطرف شدن گرانی ها و مشکلات اقدام کنند.

 

وی ضمن تایید سخنان سید حسن نصرالله در سالروز جنگ ۳۳ روزه با رژیم صهیونیستی تاکید کرد: ایران هرگز از سوریه خارج نمی شود و اگر بنا باشد جنگی اتفاق بیفتد، با هزاران موشک اسرائیل را نابود خواهیم کرد.

 

امام جمعه درگز در پایان با اشاره به اولین پاسخ مقتدرانه سپاه به انگلیس و توقیف نفتکش حامل قاچاق سوخت مورد حمایت این کشور خاطرنشان کرد: انگلیس خباثتی را آغاز کرد اما پایان دهنده آن نخواهد بود و پاسخ های ایران اسلامی، او را به غلط کردن خواهد انداخت.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *