اسفند ۲۳ام, ۱۳۹۷

اهدای سه سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند درگزی

مسئول قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی درگز گفت: به همت قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی و با مشارکت جمعی از خیرین شهرستان، تعداد سه سری جهیزیه به ارزش مجموعا 24 میلیون تومان تحویل نوعروسان نیازمند درگزی شد.

اکبر کارگر در گفتگو با درگزخبر؛ از اهدای جهیزیه به نوعروسان درگزی خبر داد و گفت: به همت قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی و با مشارکت جمعی از خیرین شهرستان، تعداد سه سری جهیزیه تحویل نوعروسان نیازمند درگزی شد.

وی افزود: هر سری جهیزیه شامل ۱۱ قلم از لوازم ضروری منزل همچون یخچال، گاز، پنکه، بخاری، سرویس قابلمه، سرویس چینی، سرویس قاشق و چنگال، پتو و غیره به ارزش هشت میلیون تومان است که مجموعا مبلغ ۲۴ میلیون تومان صرف این عمل خداپسندانه شده است.

مسئول قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی درگز گفت: اهدای جهیزیه یکی از سنت های حسنه ای است که جزو برنامه های اصلی این قرارگاه است؛ نوعروسان نیازمند شهرستان پس از شناسایی و بررسی در نوبت دریافت جهیزیه قرار می گیرند و پس از تأمین اعتبار لازم، لوازم مورد نیاز آغاز یک زندگی برای آنها خریداری و تحویل می شود.

کارگر در پایان خاطر نشان کرد: در خلال این برنامه و در آستانه فرارسیدن سال جدید، تعداد ۳۰ سبد غذایی مجموعا به ارزش سه میلیون و پانصد هزار تومان بین خانواده های نیازمند شهرستان توزیع شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *