اسفند ۷ام, ۱۳۹۷

استعفای ظریف ثابت کرد این وزرا مرد روزهای سخت نیستند/ استعفای وزرا سناریویی از سوی دولت با هدف قهرمان سازی مسئولان است

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: عقب نشینی کردن و استعفای آقای ظریف نه تنها او را قهرمان نمی کند، بلکه به همه ثابت کرد این‌ها اساسا مرد روزهای سخت کشور نیستند.

حجت الاسلام نصرالله پژمان فر در گفتگو با درگزخبر؛ ضمن اشاره به موضوع استعفای وزیر امور خارجه کشور اظهار کرد: مساله ای که امروز در حوزه دیپلماسی کشور اتفاق افتاده حاصل حدود ۶ سال سکانداری آقای ظریف در وزارت امور خارجه بوده است.

 

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در این چند سال از لحاظ بین المللی در معرض بدترین آسیب ها قرار گرفت و پاسپورت ایرانی که روزگاری قرار بود عزت به آن بازگردد دچار ذلت شد و امروز رتبه پایینی در دنیا دارد.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عقب نشینی کردن و استعفای آقای ظریف نه تنها او را قهرمان نمی کند، بلکه به همه ثابت خواهد کرد اینها اساسا مرد روزهای خوش هستند نه مرد روزهای سخت کشور؛ این در حالی است که مسبب تمام اتفاقات و سختی های ایجاد شده خودشان هستند.

 

حجت الاسلام پژمانفر ضمن بازخوانی موضوع استعفای وزیر بهداشت در ماههای گذشته خاطر نشان کرد: استعفای وزرا سناریویی از سوی دولت است که با هدف قهرمان سازی از مسئولین در حال پیشبرد است، اما این حرکت جز نتیجه عکس و منفی دستاوردی برای آنها نخواهد داشت.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , , ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *