آبان ۱۷ام, ۱۳۹۶

اربعین حسینی نمایش وحدت مسلمانان است

حجت الاسلام سید علی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که امام حسین(ع) برای حفظ دین اسلام و تکلیف الهی به میدان رفت، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که امام حسین(ع) آن را به حرکت در آورد امر به معروف و نهی از منکر است.

رئیس اداره تبلیغات شهرستان علی آباد با بیان این که اگر جامعه ای امر به معروف و نهی ازمنکر را فراموش کند اشرار برآن مسلط می شود، گفت: امام حسین(ع) حادثه بی نظیری را در کربلا رقم زد و مردم به احترام این حرکت بزرگ ۴۰ روز شهادت آن امام را گرامی می‌دارند.

وی تصریح کرد: با فرا رسیدن اربعین مردم مسلمان شیعه و سنی در کنار یکدیگر در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی شرکت می کنند و باری دیگر وحدت خود را به نمایش می گذارند.

حسینی اظهار کرد: آنان با حضور با شکوه خود در این مراسم معنوی به دنیا اعلام می کنند تا زمانی که راه امام حسین(ع) را ادامه می دهیم زیر بار ظلم نخواهیم رفت و اگر امروز در مقابل زورگویان ایستادگی می کنیم به تاسی از این امام است.

وی افزود: همه ما باید از این فرصت استفاده کنیم و راه امام حسین(ع) را بشناسیم و از تاریخ عبرت و پند بگیریم و اجازه ندهیم که یزید و یزیدیان روزگار جای امام حسین(ع) را بگیرند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان علی آباد گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی اربعین حسینی اعلام می کنند که ما همچنان ادامه دهنده راه امام حسین(ع) هستیم و در مسیر حق گام برمی داریم.


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *