دی ۲۲ام, ۱۳۹۵

اتمام ساماندهی گلزار شهدای روستای سیلاب‌وکلوار

سید منصور موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با بیان اینکه یکی از کارهای مهم و وظایف بنیاد شهید با کمک سایر دستگاه‌ها ساماندهی گلزار شهیدان است، اظهار کرد: این کمترین کاری است که می‌توانیم برای شهدا انحام دهیم چرا که آن‌ها برای آرامش و آسایش ما جان خود را فدا کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرستان بویراحمد ۴۶۸ شهید تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده که ۵ شهید آن در گلزار شهدای روستای سیلاب‌وکلوار آرام گرفته‌اند.

وی افزود: در راستای ترویج فرهنگ شهادت از مجموع ۴۶۸ گلزار شهدا در شهرستان بویراحمد ۱۲۰ گلزار در قالب ۴۰۸ مزار شهید ساماندهی و بهسازی شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با تجلیل از ایثارگران تصریح کرد: ایستادگی ایران اسلامی در برابر زیاده‌خواهان استکبار جهانی به خاطر نثار خون مطهر شهدای گران‌قدر است که مایه عزت افتخار ایران اسلامی هستند.

این مسؤول، پراکندگی گلزارها و بعضا راه‌های صعب‌العبور را از مشکلات طرح تکمیل گلزارهای شهدا خواند و گفت: باید روسای شهرستان‌ها با ساماندهی هر چه سریع‌تر گلزار شهدا رضایتمندی خانوادههای شاهد را جلب کنند.

وی گفت: منطقه سیلاب‌وکلوار در این استان با تعداد ۱۷ روستا جمعیتی بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ نفر دارد.

این مسؤول افزود: سیلاب‌وکلوار از توابع بخش مارگون در شهرستان بویراحمد است که این منطقه در ۲۰۰ کیلومتری یاسوج قرار گرفته است و از مناطقی است که بیشترین اعزام‌ها را در دفاع مقدس داشت.


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *