دی ۹ام, ۱۳۹۵

ابعاد مختلف حماسه ۹دی برای جوانان تبیین شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درگزخبر به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن صفری صبح پنج شنبه در جمع مردم سربیشه بیان کرد: ۹ دی وحدت مردم را در صحنه انقلاب تجلی داد.

وی ادامه داد: حضور مردم با ایمان و بصیر در صحنه های مهم و حساس نظام و انقلاب همیشه مثال زدنی بوده و برای دیگر جهانیان نیز درس عبرتی بزرگ است.

حجت الاسلام صفری با بیان اینکه حماسه یوم الله ۹ دی برای همیشه در تاریخ ماندگار شد، گفت: باید درس های حماسه ۹ دی هر ساله  باشکوه تر از گذشته مرور شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه عزت و اقتدار ایران اسلامی را مدیون خون شهدا دانست و گفت: هشت سال جنگ دفاع مقدس ارزش های زیادی را برای انقلاب به ارمغان آورد.

وی با تاکید بر اینکه باید نگاه ما به ارزش های اسلامی قوی و مقتدرانه باشد، بیان کرد: همچنین نباید حادثه های مهم تاریخ را سبک بشماریم.

حجت الاسلام صفری پاییندی مردم به نظام را از پیام های ۹ دی دانست و گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری، یوم الله ۹ دی در تاریخ و اذهان ملت مسلمان و غیور ایرانی ماندنی خواهد بود.

وی فتنه ۸۸ را دسیسه ای از طرف بدخواهان نظام و انقلاب دانست و گفت: باید آمادگی لازم برای مقابله با هر نوع تهدید سخت و نرم دشمن را داشته باشیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه تاکید کرد: همچنین باید همیشه با حضور در صحنه های مختلف انقلاب، هوشیاری و بصیرت نقشه های دشمنان نظام را خنثی کنیم.

وی مولفه های قدرت نظامی را توکل بر خدا، اسلام، ائمه اطهار و امام زمان (عج) دانست و گفت: پیشینه تاریخی ما و مردم نیز عامل دیگر در قدرت نظام هستند.

حجت الاسلام صفری ادامه داد: ۹ دی نوعی جوشش انقلابی از اعماق جان مردم بود زیرا ملت چیزی را که به سختی به دست آورده را به راحتی از دست نمی دهند.


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *