مهر ۲۱ام, ۱۳۹۶

آمریکا قابل ‌اعتماد نیست و نخواهد بود

خطیب جمعه درگز گفت: آمریکا عهدشکنی کرده است و دولت با برجامی مانده است که فقط برای کشور ضرر داشته است.

به گزارش درگزخبر، حجت‌الاسلام محمدحسین ایروانی امام‌جمعه شهرستان درگز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که در مصلا الغدیر برگزار شد؛ ضمن سفارش نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی خاطرنشان کرد: یکی از مسائلی که اخیراً در جامعه با آن برخورد می‌کنیم؛ هجمه بالای رسانه‌ای ضدانقلاب و آقازاده‌ها به قوه قضاییه است؛ که نشان‌دهنده صحیح بودن حرکت قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

امام‌جمعه درگز درباره ماجراجویی‌های اخیر آمریکا گفت: در آمریکا قانونی که به‌عنوان کاتسا معرفی‌شده است که ایران و چند کشور دیگر، مورد تحریم قرار می‌گیرد و از طرف دیگر موضوع خروج آمریکا از برجام مطرح است.

وی افزود: متاسفانه مسئولان ما به حرف رهبری توجه نکردند و باید در موضوع برجام گام‌به‌گام جلو می‌رفتند و طرف مقابل را راستی آزمایی می‌کردند.

حجت‌الاسلام ایروانی بابیان اینکه آمریکا قابل ‌اعتماد نیست و نخواهد بود؛ اذعان داشت: امروز آمریکا عهدشکنی کرده است و دولت با برجامی مانده است که فقط برای کشور ضرر داشته است.

وی ضمن تأکید به سخنرانی اخیر رئیس‌جمهور ادامه داد: علاوه بر آنکه سپاه محبوب ملت‌های ایران، عراق، سوریه و لبنان است، محبوب تمام مظلومان جهان است.

خطیب جمعه درگز با تأکید به آنکه تروریست را آمریکا به وجود آورد اما سپاه پاسداران آن را نابود کرد گفت: پیروزی‌های پی‌درپی سپاه پاسداران در مهم‌ترین منطقه جهان یعنی خاورمیانه دلیل اصلی خشم و اقدامات اخیر آمریکا است.

وی ادامه داد: حمایت همه‌جانبه مسئولان نظام و ملت مسلمان ایران از سپاه پاسداران بسیار قابل‌تقدیر است.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *