اسفند ۱۳ام, ۱۳۹۶

آغاز ثبت نام اردوهای راهیان نور در شهرستان درگز

مدیر اردویی ناحیه مقاومت بسیج درگز از آغاز ثبت نام اردوهای راهیان نور خبر داد و گفت: این اردو از ۲۱ اسفند لغایت ۲۷ اسفند ماه سال جاری در مناطق عملیاتی جنوب کشور برگزار خواهد شد.

حجت حسن پور در گفتگو با درگزخبر؛ از آغاز ثبت نام اردوهای راهیان نور خبر داد و گفت: به همت ناحیه مقاومت بسیج درگز و با همکاری ادارات و نهادهای شهرستان، اردوی راهیان نور از ۲۱ اسفند لغایت ۲۷ اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

مدیر اردویی ناحیه مقاومت بسیج درگز در ادامه سخنان خود، اظهار کرد: متقاضیان ثبت نام در اردوهای راهیان نور می توانند با حضور در حوزه های مقاومت بسیج شهرستان و بخش های تابعه، ثبت نام به عمل آورده و ضمن بازدید از مناطق جنگی همچون شلمچه، طلاییه، پادگان دو کوهه، فکه، معراج شهدا و … از دیگر برنامه های فرهنگی و متنوع این اردو نیز بهره مند شوند.

وی از برگزاری برنامه های متنوع و موثر دیگری در طول اردوی راهیان نور خبر داد و تشریح کرد: بازدید از مناطق سیاحتی و زیارتی شهر قم همچون حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها و مسجد مقدس جمکران، زیارت مرقد امام خمینی (ره) و دیگر زیارتگاه های متبرکه از جمله این برنامه ‌ها است.

حسن پور ضمن بیان اینکه ثبت نام برای عموم مردم آزاد است، تبیین کرد: امسال ۱۶۰ نفر از بسیجیان شهرستان به وسیله ۴ اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهد شد، هزینه هر نفر ۲۳۵۰۰۰ تومان است که با کمک های جمع آوری شده از ادارات و دیگر نهادها از هر نفر ۱۳۵۰۰۰ تومان دریافت خواهد شد.

مدیر اردویی ناحیه مقاومت بسیج درگز در پایان تاکید کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی خاص استان خوزستان و احتمال وجود ریز گردها و سختی راه، خواهشمندیم افرادی که دارای بیماری های خاص و ریوی بوده و کهنسالانی که تحمل سختی راه را ندارند از ثبت نام در این اردو خودداری کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  dargazkhabar.ir@gmail.com                         شماره سامانه پیامک سایت:    به زودی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *